rodad reklama

Nabízíme kompletní zpracování v oblasti velkoplošný tisk. Chcete zhotovit velkoplošný banner nebo velkoplošný polep automobilů ve Zlíně

rodad
  

Mobilní billboard


Mobilní billboard je vhodný na rychlé a časově omezené prezentace a upoutávky, např. kulturně společenské akce, sportovní akce atd. Mobilní billboard má Euroformát 5,1 x 2,4 m

Mobilní billboard dopravíme na místo určení a provedeme odbornou montáž. Pro Mobilní billboard Vám na přání zhotovíme grafiku včetně polepu.

Reklamní plocha je v euro-formátu – 5,04 x 2,38 m, pozinkovaný jednostranný plech, konstrukce je ocelová. Nohy na mobilní billboard jsou skládací, vyrobené z ocelových profilů. Výška spodních hran je od terénu vzdálená 60 cm. V případě Vašeho zájmu je na každou plochu možné za příplatek připevnit pvc desku – plocha pak může sloužit oboustranně.

Mobilní billboard je ukotven do terénu. Díky čtyřem ocelovým skobám, dlouhých cca 40 cm. Mobilní billboard je možné kotvit do i měkčího terénu či do spáry mezi dlažbou. Do asfaltových či betonových podkladů ukotvíme billboard do předem vrtaných děr, které po odinstalaci mobilního billboardu plníme tmelem speciálně vyvinutým pro tyto účely, tak aby nedošlo k dlouhodobému poškození povrchů. Disponujeme dále mobilními billboardy o celkové ploše 5,04 x 2,4 m, do kterých mohou zasunout desky tloušťky až 8 mm. Můžete si tak snadno vyměnit motivy na ploše.


Mobilní Billboard

Výroba pouze na zakázku.Kontakty: Rodad-reklama

 

Am.Randýskové 3234

760 01 Zlín


IČ: 10567046

DIČ: CZ6254052068

 

Design manager:

Daniela Banková

tel.: +420 724 619 030

admin@rodad-reklama.cz
e-mail:

admin@rodad-reklama.cz

Copyright (c) 2019 Rodad Reklama
Sitemap.html
 Telefon: 724 619 030 
 Email: admin@rodad-reklama.cz 
  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
  Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
Kontaktní formulář
Nutno zadat aktuální měsíc *
Nutno zadat aktuální den *
Nezávazná poptávka