rodad reklama
rodad
  

Firemní video

Jak nejefektivněji zaujmout v dnešní době své firemní klienty či obchodní partnery?
Firemním Videem!

Firemní Video je všude. Vzhledem k narůstajícímu vlivu online marketingu se stalo nepostradatelnou potřebou každé rostoucí firmy. Začlenění audiovizuální prezentace do Vaší marketingové strategie není dnes již jen možnost – je to nezbytnost!

Pro obchod je firemní video poměrně dobrý způsob, jak předat Vaši zprávu velmi snadno mnoha lidem. Je to velmi zajímavá cesta jak přivést Vaši značku k životu a navázat vztahy se svými klienty a navíc je to i dobrá zábava.

Nasaďte firemní video na Vaši webovou stránku, použijte videa na facebooku, vytvořte si kanály na youtube, použijte video v emailu, umístěte firemní video na LCD panelech, venkovních projektorech, prostě všude.

Poznejte sílu kterou Vám přináší FIREMNÍ VIDEOFiremní video je důležitým marketingovým nástrojem pro komunikaci jak s Vašimi klienty, tak i s obchodními partnery. Ať už potřebujete ukázat Váš firemní produkt, Vaše služby a technologie či představit samotnou společnost, profesionální korporátní film dokáže zprostředkovat Vaše sdělení unikátní a poutavou cestou a současně si najít cestu k Vašim klientům či partnerům kdekoli – doma, v kanceláři, na počítači, na tabletu či v mobilním telefonu. Další výhodná volba je umístit firemní video na Vaše webové stránky co zapříčiní výrazný nárůst objemu a kvality provozu internetových vyhledávačů. Výzkum ukázal, že u webových stránek s online firemním videem je padesátkrát větší pravděpodobnost, že se objeví na první straně vyhledávačem nalezených výsledků.

REFERENCE FIREMNÍ VIDEO

 

Firemní video filmový pás

Posuňte svou marketingovou strategii o stupeň výše a dejte nový impuls svému businessu!


S rozvojem digitálních technologií se výrazně zvýšily i nároky na audiovizuální tvorbu. Dnes již s PowerPointovou prezentací nebo se slideshow z fotografií díru do světa neuděláte. Vzhledem k současné explozi videí na sociálních sítích a webových stránkách společností je nyní, více než kdykoli předtím, velmi důležité dbát na kvalitu a originalitu firemní video prezentace Vaší společnosti. Vyčnívat z davu se v tomto případě určitě vyplácí.


Nabízíme tvorbu vysoce kvalitních firemních videí pro ambiciózní podnikatelské úsilí.

 

Každé firemní video, které vytváříme, bez ohledu na rozsah nebo žánr, je navrženo tak, aby představovalo poutavou prezentaci, která zprostředkovává své poselství přesvědčivým a osobitým způsobem, tzn., aby zaujalo tu správnou cílovou skupinu s dlouhotrvajícím účinkem. Záleží nám na preciznosti každého záběru a na moderním konceptu srovnatelným se zahraniční produkcí. Pracujeme jak s kvalitními full HD kamerami (4K), profesionální filmovou technikou a filmovým osvětlením, tak také spolupracujeme s profesionály ve svém oboru. Nabízíme unikátní letecké záběry pomocí bezpilotního dronu. Nezapomenutelné pohledy z ptačí perspektivy posouvají audiovizuální tvorbu na zcela novou úroveň.
Jako náš klient budete pro nás vždy na prvním místě a my se budeme vždy snažit vyhovět Vašim požadavkům. Naší snahou je přizpůsobit se i menším rozpočtům, abychom mohli vytvořit videa také pro malé či začínající společnosti.

Kamearman natáčí Firemní video

DŮRAZ NA DETAIL V KAŽDÉ FÁZI VÝROBNÍHO PROCESU VIDEOPRODUKCEStaráme se o celý výrobní proces, což nám umožňuje zajistit trvale vysokou kvalitu práce ve všech fázích realizace projektu:

1. Preprodukce

Prvotní potřebou je seznámit se zevrubně s Vaším požadavkem a vizí. Preferujeme osobní kontakt, proto si s Vámi rádi sjednáme firemní schůzku, na které se seznámíme s Vaší společností, identifikujeme druh videa, klíčová sdělení, cílové publikum apod. Také si prohlédneme prostory Vaší společnosti, abychom mohli určit lokace potřebné k natáčení.

Následně Vám zašleme vypracované kreativní koncepty společně s předběžnými cenovými kalkulacemi.
V případě dohody a schválení rozpočtu vypracujeme bodový scénář, ve kterém již bude vše detailně rozvrženo, včetně určení lokací a výrobního plánu.2. Produkce

Natáčení bude probíhat na Vámi schválených lokacích dle výrobního plánu. Počet natáčecích dnů závisí na zvoleném druhu videa, většinou se však jedná o 1-3 natáčecí dny.
Natáčení se účastní režisér, kameraman, produkční a někdy asistent kamery - opět záleží na náročnosti videa.3. Postprodukce

Délka postprodukce závisí na komplexnosti zvoleného videa a zahrnuje:
střih videa, barevné korekce - tzv. colour grading
ozvučení videa - tzv. sound design, zajištění hudebního podkresu a autorských práv k němu, nahrání profesionálního voice-overu (volitelné), nahrání profesionálního voice-overu v cizím jazyce rodilým mluvčím (volitelné)
zajištění překladu a otitulkování do jiného jazyka (volitelné)
přidání vizuálních efektů, 2D motion grafiky či 3D animace (volitelné)4. Technická podpora

Multimediální prezentaci můžete dále šířit na DVD nebo Flash nosiči, toto médium je velmi vhodné na výstavy, veletrhy a prezentace.

Zajistíme dodání vhodného média, ať už v digitální podobě (full HD soubor, menší soubory na internet), tak na DVD (DVD authoring).


DVD pro Firemní videoVýhody prezentace a video-prezentace na DVD a flash jsou:
  • velmi rychlé prohlížení
  • dobrá zapamatovatelnost klientem
  • příjemná práce a snadný přístup k rozhraní prezentace
  • nízké výrobní náklady

Při výrobě firemní prezentace na CD máte několik možností, kvalitativně může CD kopírovat papírový katalog (formát .pdf) nebo internetové stránky. Na CD ale můžete doplnit nové prvky (multimediální prvky, kvalitnější fotografie, hudbu, video, animace), novou grafickou úpravu, nejste omezeni velikostí souborů, která musí být na internetu optimalizována kvůli rychlosti načítání.

Poradíme Vám s přenosem videa na internet, popřípadě Vám pomůžeme založit Váš Youtube kanál či profil na Vimeu.

Můžete si vybrat z následujících druhů videoprodukce, případně Vám "ušijeme" firemní video přímo na míru!Firemní video

- představení firmy, její historie, firemních poboček, vedení, pracovníků, pracovních prostor, nabídky produktů, služeb či firemních technologií apod.; může jít o velmi krátké image firemní video, tzv. video-vizitku společnosti (cca 1 - 2 min) - či delší firemní video (cca 3 – 6 min)


Dokument

- firemní video rozšířené o rozhovory, příběhy, statistiky apod. (cca 10 - 30 min)

Reklamní firemní video

– televizní či online reklama

Produktové firemní video

– prezentace konkrétního produktu či technologie, představení nového produktu, krátké firemní video spoty na internet apod.

Produktová prezentace

– představení celkové nabídky produktů, technologií či služeb společnosti; vhodné např. pro veletrhy, výstavy, konference apod.

Instruktážní a výukové video

– tzv. obrazové manuály

Eventové video

– videozáznamy z významných událostí společnosti (např. eventy pro klienty společnosti, firemní večírky, veletrhy, konference, školení atd.)

Školící video

– slouží pro interní potřeby společnosti pro školení pracovníků, personálu

Více referencí z naší videoprodukce na vyžádání.

Žirafa pro Firemní video

Firemní video ukázky ke stažení


TVD plasty Firemní video spot.

TVD firemní video plasty

Klikni na logo pro stažení

TVD sociální Firemní video spot.

TVD firemní video sociální zázemí

Klikni na logo pro stažení

TVD kovýroba Firemní video spot.

TVD firemní video kovo

Klikni na logo pro stažení

Spálovský firemní video krátká verze.

Spálovský firemní video krátká verze

Klikni na logo pro stažení

Spálovský firemní video krátká verze.

Spálovský firemní video dlouhá verze

Klikni na logo pro stažení
Kontakty:

 

Daniela Banková

A.Randýskové 3234

760 01 Zlín


IČ: 10567046

DIČ: CZ6254052068

 

Manager:

Daniela Banková

tel.: +420 724 619 030

admin@rodad-reklama.cz

Copyright (c) 2024 Rodad Reklama
Sitemap.html
  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam
a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
 Telefon: 724 619 030 
 Email: admin@rodad-reklama.cz
Kontaktní formulář
Nutno zadat aktuální měsíc *
Nutno zadat aktuální den *
Nezávazná poptávka