rodad reklama
rodad
  

Stožáry


Nabízíme následující druhy stožárů:

a) vlajkové stožáry hliníkové segmentové

stožáry jsou zhotoveny z eloxovaných hliníkových rour, Stožár je pomocí speciálních nástavců složen podle výšky ze 2, 3 nebo 4 segmentů. Výhodou těchto stožárů je příznivá cena, doprava zdarma a větší sortiment délek


b) vlajkové stožáry hliníkové kónické

stožáry jsou zhotoveny z hliníkových eloxovaných kónických rour. Stožáry jsou jednoelementové.


c) vlajkové stožáry hliníkové kónické SW - s otočnou patkou

stožáry jsou zhotoveny z hliníkových eloxovaných kónických rour. Stožáry jsou jednoelementové. Stožár je opatřena n vnější straně trubky vodící drážkou, která vede spouštěcí rameno, závaží a úchyty na vlajku. Stožár se otáčí ve směru větru pomoc otočné sklopné patky.


d) vlajkové stožáry hliníkové Exclusive

stožáry jsou zhotoveny z hliníkových eloxovaných válcový profilovaných rour o průměru 75, 93 a 101 mm. Mají exklusivní vzhled, vynikající jednoduchý a elegantní systém ovládání.
Kliknutím na název typu stožáru se Vám zobrazí prezentace stožáru


e) vlajkové stožáry sklolaminátové

stožáry jsou zhotoveny z kónických sklolaminátových rour. Výhodou je vysoká pružnost a houževnatost materiálu, stožáry nekorodují, jsou odolné vůči agresivním dešťům. Nevýhodou jsou nutné náklady na dopravu do výšky 8m.Nabízíme následující typy stožáru:

Stožár standard

stožár s vnějším vedením lanka
- nejjednodušší a nejlevnější provedení stožáru. Vlajka je upevněna na vnějším provazovém vedení. Provazové vedení je upevněno na vnějším držáku.

Vlajka je vztyčováná na stožár provazem, který je umístěn vně stožáru. Provaz je zavazován na kladce námořnickým uzlem. Kladka je umístěna 1,5m nad zemi. Stožár je vybavený jedním ze tři ozdobných ukončení

Stožár Super

stožár s vnitřním vedením lanka
- vlajkové vedení je uloženo uvnitř stožáru, kde zachyceno nylonovou svorkou a zakryto krytkou na imbusové šrouby. Vlajka je tažena dolu pomocí závaží a kolem stožáru je uchycena POE úchyty.

Stožár s vnitřním vedeném lanka (likviduje hluk způsobený údery provazu o stožár a bráni krádeží vlajek). Stožár je vybavený otočnou hlavicí se zlatou nebo stříbrnou koulí

Stožár Super Lux

stožár s vnitřním vedením lanka
- vlajkové vedení je uloženo uvnitř stožáru, kde je zachyceno v navíjecím mechanismu ovládaného klikou. Mechanismus je zabezpečený zámkem na klíč. Vlajka je tažena dolu pomocí závaží a kolem stožáru je uchycena POE úchyty.

Stožár s vnitřním vedeném lanka (likviduje hluk způsobený údery provazu o stožár a bráni krádeží vlajek). Stožár je vybavený otočnou hlavicí se zlatou nebo stříbrnou kouli.


Stožár super Windtracker

stožár s vnitřním vedením lanka a otočným spouštěným ramenem
- vlajkové vedení je uloženo uvnitř stožáru, kde zachyceno nylonovou svorkou a zakryto krytkou na imbusové šrouby. Stožár je opatřen otočným ramenem Windtracker. Vlajka je tažena dolu pomocí závaží a kolem stožáru je uchycena POE úchyty.

(super + banner) Stožár s vnitřním vedeném lanka a horizontálním otočným ramenem které dovoluje na expozici vlaský dokonce při bezvětří. Stožár je vybaven otočnou hlavicí se zlatou nebo stříbrnou koulí.


Stožár super Windtracker lux

stožár s vnitřním vedením lanka, zámkem, klikou a otočným spouštěným ramenem
- vlajkové vedení je uloženo uvnitř stožáru, kde je zachyceno v navíjecím mechanismu ovládaného klikou. Mechanismus je zabezpečený zámkem na klíč. Stožár je opatřen otočným ramenem Windtracker. Vlajka je tažena dolu pomocí závaží a kolem stožáru je uchycena POE úchyty.

(super + banner) Stožár s vnitřním vedeném lanka a horizontálním otočným ramenem, které dovoluje expozici vlajky dokonce při bezvětří. Stožár je vybaven otočnou hlavicí se zlatou nebo stříbrnou koulí.


Stožár Banner

stožár s integrovaným otočným ramenem
- vlajka je navlečena na integrovaném rameni na otočné hlavici. Vlajka je tažena dolu pomocí závaží a kolem stožáru je uchycena POE úchyty. Při výměně vlajky se musí sklopit celý stožár.


U stožárů poskytujeme záruční lhůtu až 10 roků (na tělo stožáru), na ostatní komponenty mimo provazového vedení 2 roky. Záruka se nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním.
Záruka je neplatná, jestliže je způsobena mechanickým poškozením, nesprávnou montáží a používáním, a také v případe úprav nebo oprav provedených nezplnomocněnými osobami. U vlajkových stožárů neručíme za statiku, upevnění a podklad.

Stožáry na vlajky přenosné


Teleskopické mobilní stožáry

Teleskopické mobilní stožáry jsou zhotoveny z eloxovaných hliníkových trubek. Pomocí samosvorného mechanismu lze plynule regulovat výšku stožáru. Ke stožáru je možno dodat podle Vašeho přání patku nájezdovou, kruhovou,křížovou, do země nebo zavrtávací do země. V horní části je stožár opatřen otočnou hlavicí a odnímatelným ramenem délky 120 cm. Součástí dodávky jsou POEv úchyty a závaží. Tyto stožáry jsou vhodné pro předváděcí akce, do autosalónů a všude tam, kde chcete být vidět.

Teleskopický přenosný eloxovány stožár může být používán uvnitř i vně. Pro tento stožár si může zákazník vybrat jednu z několika variant základů stožáru. Je to skvěla forma reklamy na veletrhy a dny otevřených dveří. Teleskopický stožár je výborným nosičem reklamy a jeho horní rameno dovoluje expozici vlajky dokonce při bezvětří a také v interiéru. Montáž tohoto stožáru je velmi rychlý a snadný, a jeho převoz je snadný a levný.Segmentové mobilní stožáry

Segmentové mobilní stožáry jsou zhotoveny z eloxovaných hliníkových trubek o průměru 50/2 mm. Jednotlivé segmenty délky 160 cm jsou na konci opatřeny redukcí. Tato redukce umožní nasazení jednotlivých segmentů na sebe a zhotovení stožáru o výšce 3 m - 4,5 m - 6 m. Ke stožáru je možné dodat podle Vašeho přání patku nájezdovou, kruhovou, křížovou, do země, zavrtávací do země nebo pro zabetonování a zátěže na patku.
V nabídce jsou typy stožáru Standard a Baner. Cena již od 1300 Kč/ks !
Tyto stožáry jsou vhodné pro předváděcí akce, do autobazarů a jako stabilní stožáry před jakoukoliv provozovnu.

Kontakty:

 

Daniela Banková

A.Randýskové 3234

760 01 Zlín


IČ: 10567046

DIČ: CZ6254052068

 

Manager:

Daniela Banková

tel.: +420 724 619 030

admin@rodad-reklama.cz

Copyright (c) 2024 Rodad Reklama
Sitemap.html
  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam
a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
 Telefon: 724 619 030 
 Email: admin@rodad-reklama.cz
Kontaktní formulář
Nutno zadat aktuální měsíc *
Nutno zadat aktuální den *
Nezávazná poptávka