rodad reklama
rodad
  

Vlajky


Moderní, dynamický reklamní nosič určený pro vnitřní a venkovní reklamu, který upoutává svým tvarem pozornost. Stožár je zhotovený z pružných a ohebných sklolaminátových dílů. Díly jsou zhotoveny ze sklolaminátových trubek a tím je zaručena u stožáru vysoká odolnost v povětrnosti, vysoká pevnost, pružnost a dlouhodobá životnost. Je lehce přenosný, snadno sestavitelný a zachovává si atributy vlajky. Svým tvarem je nepřehlédnutelný a vždy upoutá pozornost Vašich klientů. Stožáry dodáváme ve třech velikostech Mini, Midi a Maxi. Díly stožáry jsou umístěny v přenosné tašce, opatřené kapsami na vlajky a patky na upevnění.


Ke stožárům je možno koupit různé typy podstav pro různé druhy použití do interiéru nebo exteriéru. Všechny podstavy jsou opatřeny rotátorem. Stožár je určen pro sportovní předváděcí akce, před obchody, pro rychlou reklamu a všude tam, kde chcete být vidět.


Upozorňujeme, že naše celo-laminátové stožáry, které jediné zaručují vysokou odolnost v povětrnosti, vysokou pevnost, pružnost a dlouhodobou životnost. nemají s konkurenčními produkty zhotovené z hliníkových trubek a sklolaminátových prutů nic společného !


 

 

 

 

 

 


Reklamní (firemní) vlajky na uvedené stožáry zhotovujeme na osnovní pleteninu z kvalitního tříosnovního polyesteru (PES) zahraniční výroby o hmotnosti cca 120 g/m2 - obchodní název Polyflag. Vlajky určené do extrémně větrného prostředí zhotovujeme na osnovní pletenině o hmotnosti 120g/m2 - obchodní název Polystreč. Speciální elastická struktura zabraňuje natržení vlajky na exponovaném místě při třepetání vlajky!


Tisk provádíme technologií sítotisku nebo u malých sérií digi potiskem s následným vysokotlakým pařením a praním. Uvedený materiál a technologie zaručují u vlajek až 100% protisk, vysokou stabilitu v povětrnosti, a odolnosti proti UV záření, stálobarevnost, brilanci barevných odstínů, měkkost výrobku, snadnou údržbu a to vše za bezkonkurenční ceny.

Variabilita použitých tvarů vlajek je s ohledem na pružnost sklolaminátového stožáru nepřeberná.


Ceník příslušenství k vlajkám + technické parametry beach vlajky ke stažení zde.

Malé vlaječkyROZMĚRY

Reklamní (firemní) vlaječky nabízíme v rozměru podle přání zákazníka ve vertikálním nebo horizontálním provedení, ve tvaru obdélníku, čtverce, pětiúhelníku, trojúhelníku nebo erbu. Standardní rozměry jsou
např. 11 x 16 cm, 12 x 18 cm, 13 x 20 cm, 15 x 22 cm. Na přání můžeme zhotovit i jiný rozměr a tvar.


TECHNICKÉ ÚDAJE

Reklamní (firemní) vlaječky zhotovuje naše firma jako jediná v ČR z PES saténového hedvábí Satinette
o hmotnosti 220 g/m2, dávající vlaječkám nádherný saténový lesk. Tisk je proveden technologií oboustranného sublimačního potisku speciálními barvivy zaručujícími perfektní kvalitu a lesk tisku.


Pozor na konkurenční výrobky, které pouze nabízejí použití PES saténového hedvábí, ale používají PES tkaninu o hmotnosti 140g/m2 nebo knihařské plátno popř. slepenou bavlněnou tkaninu. Takové vlaječky jsou matné bez lesku a použitím nekvalitního materiálu se takové vlaječky kroutí, vlní, obšití cestuje z jedné strany na druhou a vlaječky působí hadrovitým dojmem.


Konfekčně jsou vlaječky po obvodu obšity saténovou kroucenou šňůrkou nebo třásněmi, opatřené tunýlkem pro navlečení vlaječky nebo šňůrkou s očkem pro zavěšení na stojánek.


PŘÍSLUŠENSTVÍ

K vlaječkám zajišťujeme stojánky pro zavěšení nebo navlečení vlaječky. Stojánky jsou kovové, barvené komaxitovou barvou nebo chromované, dřevěné lakované.

 

Cena reklamní vlaječky

Nepřehlédněte: cena reklamní vlaječky se odvíjí od rozměru a počtu kusů !!. Nezáleží na počtu barev potisku ani motivu na přední nebo zadní straně vlaječky !! Cena a kvalita nemá konkurenci.

vlajka na stojánek vlajka na stojánek vlajka na stojánek vlajka na stojánek


Platný ceník vlaječek od 15. 9. 2016

 

Počet Rozměr vlaječky
ks do 11 x 16,5 cm do 18 x 25 cm do 30 x 45 cm
1 650 Kč 650 Kč 700 Kč
2 350 Kč 400 Kč 550 Kč
3 300 Kč 350 Kč 500 Kč
4 270 Kč 300 Kč 450 Kč
5 250 Kč 260 Kč 380 Kč
10 230 Kč 250 Kč 370 Kč
15 180 Kč 210 Kč 360 Kč
20 160 Kč 165 Kč 330 Kč
30 130 Kč 140 Kč 320 Kč
50 102 Kč 110 Kč 300 Kč
100 88 Kč 95 Kč 260 Kč
200 67 Kč 84 Kč 235 Kč
300 62 Kč 78 Kč 225 Kč
400 56 Kč 72 Kč 215 Kč
500 55 Kč 70 Kč 210 Kč

 

Cena v tabulce je za vlaječku obšitou kroucenou šňůrkou a sponkou (sponka vytváří očko pro zavěšení
na háček stojánku).

Příplatek za obšití třásněmi je do rozměru 11 x 16,5 cm - 20 Kč/ks, do rozměru 18 x 25 cm - 30 Kč/ks,
30 x 45 cm - 40 Kč/ks. Příplatek za střapec 5 Kč/ks.

Ceny vlaječek za jiné počty kusů než jsou uvedeny v tabulce poptejte na email: admin@rodad-reklama.cz

Cena bez DPH a dopravy.

 

 


Státní vlaječky

 

 

STÁTNÍ VLAJEČKY O ROZMĚRU 11 X 16 cm

Státní vlaječky jsou vyrobeny: z PES saténového hedvábí Satinette, technologií sítotisku speciálními barvivy zaručujícími perfektní kvalitu a lesk tisku. Naše firma jako jediná v ČR používá k výrobě vlaječek PES satén Satinette. Vlaječka je obšita bílou kroucenou šňůrkou a opatřena tunýlkem pro navlečení na stojánek nebo sponkou pro zavěšení na háček stojánku.

Použité materiál a technologie výroby zaručuje perfektní reprezentativní vzhled, lesk materiálu i tisku!! Vlaječka perfektně drží tvar na stojánku, nekroutí se. Pozor na konkurenční garážové výrobky, ze slepené bavlněné tkaniny, knihařského plátna, které, se kroutí, jsou matné a nevzhledné.

 

 

Cena většiny státních vlaječek pro evropské státy , státy EU a státy NATO je jednotná uvedená v následující tabulce.
Materiál vlaječky
PES satén Satinette
Evropa, EU, NATO od 5 ks 150 Kč
ostatní státyod od 5 ks 160 Kč

 

 

Na přání lze zhotovit státní vlajky a vlaječky o libovolném rozměru v libovolném provedení.
Kalkulace sdělíme obratem.

 

 


Vlajkové provazce
 

 


1. Rozměr

Reklamní firemní vlajkové provazce se vyrábí nejčastěji v délkách 10 m, na kterých je přišito 40 kusů reklamních vlaječek o rozměru např. 15 x 20, 20 x 30 cm apod.. Tvar vlaječky je dle přání zákazníka obdélníkový, pětiúhelníkový nebo trojúhelníkový. Provazce mohou být jak s nosným lanem pro použití např. do autobazarů, kde se provazce napínají na velkou vzdálenost a musí odolat náporům větru nebo bez nosného lana. Na přání lze zhotovit jiný rozměr a tvar vlaječky, a délku provazce.Provedení provazce vždy konzultujte s námi.

 

2. Technické údaje

Vlaječky vlajkového provazce jsou zhotoveny:


 

 

a) z PES vlajkoviny o hmotnosti cca 110g/m2. Tisk je proveden technologií sítotisku jako u reklamních vlajek. Vlajkové provazce jsou vytvořeny přeložením a sešitím PES lemovky za současného vkládání vlaječek popř. nosného lana.

b) z PVC plachtoviny Bicolor. Tisk je proveden technologií sítotisku jako u plastových výrobků. Vlajkové provazce jsou vytvořeny přeložením a sešitím PES lemovky za současného vkládání vlaječek.

c) z barvené PES vlajkoviny bez potisku, kde se střídají vlaječky jednotlivých barev. Zejména vhodné pro autobazary, autosalóny k vymezení prostorů apd. Vlajkové provazce jsou vytvořeny přeložením a sešitím PES lemovky za současného vkládání vlaječek, popř. nosného lana

 

 

 

3. Orientační cena

Cena vlajkového provazce závisí na počtu metrů, barev a rozměru vlaječky. Cenu sdělíme na požádání.

 

 


4. Příslušenství

K vlajkovým provazcům zajišťujeme stojany dle fotografie. Podstava stojanu o průměru cca 30 cm a tl. 2,5 cm z frézovaného ocelového materiálu svou hmotností zajišťuje stabilitu stojanu. Výška podpěrné tyče je cca 80 cm.
Povrchová úprava stojanu je komaxitovou barvou nebo na přání je celý stojan vyroben z nerezového materiálu. Cenu sdělíme na požádání.
Kontakty:

 

Daniela Banková

A.Randýskové 3234

760 01 Zlín


IČ: 10567046

DIČ: CZ6254052068

 

Manager:

Daniela Banková

tel.: +420 724 619 030

admin@rodad-reklama.cz

Copyright (c) 2024 Rodad Reklama
Sitemap.html
  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam
a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
 Telefon: 724 619 030 
 Email: admin@rodad-reklama.cz
Kontaktní formulář
Nutno zadat aktuální měsíc *
Nutno zadat aktuální den *
Nezávazná poptávka