rodad reklama
rodad
  

Reklamní slunečníky


Poutavý slunečník co dokáže zaujmout.Velkoplošné reklamní slunečníky

 

 
1. Rozměr a cena

Velkoplošné reklamní slunečníky rozdělujeme podle druhu použité konstrukce na typ Ekosol s dřevěnou konstrukcí a Alusol s hliníkovou konstrukcí. Vyráběné rozměry jsou o průměru 240, 300, 350, 400, 500 a 600 cm, 300x300, 350x350, 400x400 cm a další rozměry dle Vašeho přání.

Cena slunečníku se skládá ze základní ceny slunečníku plus ceny potisku. Potisk se provádí na jednotlivý díl slunečníku a to do plochy nebo na volán. Tato varianta je vhodná pro malé výrobní množství slunečníků. V případě většího množství slunečníku od 20 kusů zajišťujeme strojní celoplošný potisk. Potah je vyroben z PES tkaniny o hmotnosti cca 205 g/m2 se zátěrem proti pronikání vody. Uvedená technologie zajišťuje perfektní tisk s protiskem, stálobarevnost a dlouhou životnost. Zabezpečujeme pro naši produkci i výrobu náhradních potahů.

2. Technický popis

Konstrukce slunečníku Ekosol tvoří středová tyč kruhového průřezu z lepeného měkkého dřeva, horní pevný kloub a spodní posuvný kloub z tvrdého dřeva, 6 nebo 8mi paprsků z měkkého dřeva. Paprsky obdélníkového průřezu, které nesou potah slunečníku jsou otočně uchyceny v horním pevném kloubu, otočně přichycenými rameny jsou spojeny se spodním kloubem, který se pomocí lanka a kladky posouvá po středové tyči a umožňuje otevření slunečníku.

Konstrukce slunečníku Alusol tvoří středová tyč kruhového průřezu. Horní pevný kloub a spodní posuvný kloub z hliníkového odlitku, 8 profilových paprsků. Paprsky obdélníkového průřezu, které nesou potah slunečníku, jsou otočně uchyceny v horním pevném kloubu, otočně přichycenými rameny jsou spojeny se spodním kloubem, který se pomocí lanka a kladek popř. klikového mechanismu posouvá po středové tyči a umožňuje otevření slunečníku. Povrch konstrukce je upraven eloxováním, popř. komaxitovou barvou.

3. Příslušenství

K reklamním velkoplošným slunečníkům zajišťujeme křížový podstavec pro položení 4 ks betonových dlaždic o rozměru 40x40 cm nebo 50x50 cm. Dlaždice nejsou součásti dodávky. Podstavec je povrchově upraven komaxitovou barvou nebo zinkováním.


 
Reklamní slunečníky reference1. Rozměr

Reklamní (firemní) slunečníky nabízíme o průměru 180, 200 a 250 cm.

2. Technické údaje

Potah slunečníku je vyroben z PES nebo z bavlněné tkaniny o hmotnosti cca 140g/m2. Potisk je proveden pigmentovými barvami celoplošně na rotačním tiskařském stroji nebo na plochém ručním stole (viz obr. vlajky) nebo na ručním karuselu do 6ti barev. Potisk na ručním karuselu se provádí na jednotlivý díl slunečníku a to do plochy nebo na volán. Konstrukce slunečníku je 8mi dílná s kovovým popř. nylonovým naklápěcím kloubem. Povrchová úprava konstrukce je komaxitovou barvou.

3. Dodací podmínky a balení

Zakázku zhotovujeme zpravidla do 4 - 6 týdnů po obdržení objednávky a grafických podkladů, popř. lze dohodnout i jiný termín zhotovení. Počet slunečníků pro ruční tisk od 5 kusů. Minimální počet slunečníků pro strojní celoplošný potisk je od 100 kusů. Slunečníky jsou baleny v polyetylenové folii. Po dodání zakázky je možno zajistit dotisk slunečníků po obdržení objednávky. Dle požadavku jsme připraveni vyrobit nové potahy na slunečník.Systémy skládání slunečníků se středovou tyčí


Systém skládání slunečníku se středovou tyčí

Systém skládání slunečníku se středovou tyčí

Systém skládání slunečníku se středovou tyčí

Systém skládání slunečníku se středovou tyčí

Systém skládání slunečníku se středovou tyčí

Systém skládání slunečníku se středovou tyčí

Základny pro slunečníky se středovou tyčí
Kontakty:

 

Daniela Banková

A.Randýskové 3234

760 01 Zlín


IČ: 10567046

DIČ: CZ6254052068

 

Manager:

Daniela Banková

tel.: +420 724 619 030

admin@rodad-reklama.cz

Copyright (c) 2024 Rodad Reklama
Sitemap.html
  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam
a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
 Telefon: 724 619 030 
 Email: admin@rodad-reklama.cz
Kontaktní formulář
Nutno zadat aktuální měsíc *
Nutno zadat aktuální den *
Nezávazná poptávka