rodad reklama
rodad
  

Mobilní billboard


Mobilní billboard je vhodný na rychlé a časově omezené prezentace a upoutávky, např. kulturně společenské akce, sportovní akce atd. Mobilní billboard má Euroformát 5,1 x 2,4 m

Mobilní billboard dopravíme na místo určení a provedeme odbornou montáž. Pro Mobilní billboard Vám na přání zhotovíme grafiku včetně polepu.

Reklamní plocha je v euro-formátu – 5,04 x 2,38 m, pozinkovaný jednostranný plech, konstrukce je ocelová. Nohy na mobilní billboard jsou skládací, vyrobené z ocelových profilů. Výška spodních hran je od terénu vzdálená 60 cm. V případě Vašeho zájmu je na každou plochu možné za příplatek připevnit pvc desku – plocha pak může sloužit oboustranně.

Mobilní billboard je ukotven do terénu. Díky čtyřem ocelovým skobám, dlouhých cca 40 cm. Mobilní billboard je možné kotvit do i měkčího terénu či do spáry mezi dlažbou. Do asfaltových či betonových podkladů ukotvíme billboard do předem vrtaných děr, které po odinstalaci mobilního billboardu plníme tmelem speciálně vyvinutým pro tyto účely, tak aby nedošlo k dlouhodobému poškození povrchů. Disponujeme dále mobilními billboardy o celkové ploše 5,04 x 2,4 m, do kterých mohou zasunout desky tloušťky až 8 mm. Můžete si tak snadno vyměnit motivy na ploše.


Mobilní billboard Mlýn Herlikovice Čelní pohled

Mobilní billboard Mlýn Herlikovice oboustranný

Mobilní billboard Mlýn Herlikovice

Mobilní billboard Mlýn Herlikovice 2Mobilní BillboardOUTDOOR BIG – velké reklamní plochy přitahují pozornost! Unikátní systém na prodej pozemků, který je skladný přenosný a každý ho dokáže jednoduše sestavit. OUTDOOR BIG se zejména hodí na prodej pozemků, které nejsou oploceny.

Není nutné žádné betonování ani žádný jiný materiál než OUTDOOR BIG. Systém můžete také využít jako přenosný reklamní nosič. Viditelnost poutače z obou směrů projíždějících řidičů a procházejících chodců až 400 m.

Nastavitelné výšky banneru ve třech bodech od 75 cm do 210 cm!

Opatřeno nátěrem proti korozi.

Celková hmotnost systému 10 kg.

Kalkulace včetně plachty 520×120 cm, textilního vaku, příslušenství k upevnění a návodu: 9 500,- Kč bez DPH.


OUTDOOR BIG
Výroba pouze na zakázku.Kontakty:

 

Daniela Banková

A.Randýskové 3234

760 01 Zlín


IČ: 10567046

DIČ: CZ6254052068

 

Manager:

Daniela Banková

tel.: +420 724 619 030

admin@rodad-reklama.cz

Copyright (c) 2024 Rodad Reklama
Sitemap.html
  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam
a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.
 Telefon: 724 619 030 
 Email: admin@rodad-reklama.cz
Kontaktní formulář
Nutno zadat aktuální měsíc *
Nutno zadat aktuální den *
Nezávazná poptávka